Wyposażenie dla drogownictwa - WIMEToznakowanie.pl
Droga prywatna i zakaz wjazdu.
  • nowość

Tabliczka 600x400 B2 Droga prywatna

Wysyłka w: 5 dni
Cena: 130,00 zł 130.00
Cena netto: 105,69 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Kod produktu: T/600/400 B2 Droga prywatna

Opis

Tabliczka 600x400 mm z napisem Droga prywatna i z znakiem B2 (zakaz wjazdu) .

Metalowa tabliczka o wymiarach 600x400 mm (60x40 cm) z piktogramem znaku B2 w górnej części oraz tekstem drukowanymi literami w dolnej części "Droga prywatna". Napis wykonany literami czarnymi. Całość na białym tle w czarnej ramce.

Tabliczka informacyjna ma wymiary 60x40 cm - optymalne dla tablic tego typu. Dzięki temu są dobrze widoczne, czytelne a jednocześnie nie są za duże i są łatwe w montażu.

Tablica wykonana jest w takiej samej technologii co standardowy znak drogowy - podkład z blachy ocynkowanej o grubości 1,25mm. Z tyłu podwójnie gięta po całym obwodzie. Lico wykonane jest z folii odblaskowej I generacji.

Tabliczka przewidziana jest do montażu na słupku drogowym za pomocą standardowych uchwytów montażowych. Słupki oraz uchwyty dostępne są również w naszej ofercie.

Do czego służy ta tabliczka? Przeznaczona jest montażu przy wjeździe na prywatną drogę, której właściciele nie życzą sobie wjazdu niepowołanych osób. Stosowana na terenach prywatnych.

Szerokość tabliczki wynosi 60 cm, wysokość 40 cm.

Lico wyklejone białą folią odblaskową, napisy wyklejane czarną folią ploterową. 

 

Podstawowe parametry tabliczki

Wymiary: 600x400mm (60x40 cm)
Materiał: Blacha ocynkowana 1,25mm
Folia: Biała odblaskowa, napisy czarne
Typ montażu: Do słupka za pomocą obejm

Szanowni Klienci!
Na terenie Warszawy i okolic oferujemy usługę montażu znaków i tablic oraz innych urządzeń bezpieczeństwa ruchu (oznakowanie pionowe i poziome). W celu uzyskania bliższych informacji odnośnie kosztów i terminów realizacji usługi, prosimy o przesłanie zapytania na adres mailowy sklep@wimetoznakowanie.pl

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl