Wyposażenie dla drogownictwa - WIMEToznakowanie.pl

Kocie oczka odblaskowe - wysoka jakość i efektywność

Znajdujące się w naszej ofercie kocie oczka drogowe charakteryzują się solidnym wykonaniem z trwałych i wytrzymałych materiałów. Zastosowano w nich najnowocześniejsze elementy odblaskowe, odbijające światło nawet z dużych odległości. Akcesoria oznaczają dany punkt widocznym rozbłyskiem, co zwiększa bezpieczeństwo na drodze.

 Elementy tego typu wykorzystuje się jako uzupełnienie znaków poziomych podłużnych oraz poprzecznych. Tak niepozorny detal ma niebagatelne znaczenie, wpływając na bezpieczeństwo na drodze poprzez ostrzeganie, prowadzenie czy informowanie o wyjątkowo niebezpiecznych odcinkach i miejscach.

 

Czytaj więcej

Kocie oczka drogowe - cena

Koszt oferowanych przez nas kocich oczek odblaskowych uzależniony jest od wyboru konkretnego modelu. Dlatego przed podjęciem decyzji warto starannie zapoznać się z umieszczonymi na stronie internetowej opisami i zdjęciami, przy których widnieją ceny.

 W razie wystąpienia dodatkowych wątpliwości warto się z nami skonsultować, abyśmy mogli doradzić i pomóc w podjęciu ostatecznej decyzji zakupowej.

Odblaski drogowe, kocie oczka - jak barwa wpływa na zastosowanie?

Dostępne w przygotowanym przez nas asortymencie kocie oczka odblaskowe różnią się od siebie nie tylko cenami, ale również barwami. Wśród nich znajdują się produkty w kolorze białym, dedykowane stałej sygnalizacji ruchu, prócz prawostronnych linii krawędziowych.

 Proponujemy również produkty czerwone, które są przeznaczone dla prawostronnych linii krawędziowych jezdni, a także żółte wykorzystywane dla wskazania czasowych zmian organizacji ruchu.

Dlaczego warto wybrać oferowane przez nas kocie oczka odblaskowe?

Punktowe elementy odblaskowe, znane pod nazwą kocich oczek drogowych, stanowią solidne i odporne na działanie zmieniających się czynników pogodowych rozwiązanie, które wykorzystuje się do oznaczania granic jezdni. Ich specjalna konstrukcja oraz zastosowanie przy produkcji odpowiednich materiałów sprawia, że są doskonale widoczne, co jest niezwykle istotne w obliczu trudnych warunków na drodze.

 Dokładamy wszelkich starań, by nasz asortyment spełniał oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Dlatego do jego kompletacji podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem. Oferowane przez nas niewielkie punkty odblaskowe w odmiennych kolorach, montowane są zarówno na jezdniach, ich krawędziach czy w miejscach postoju, jak i wszędzie tam, gdzie mogą występować problemy ze zlokalizowaniem skraju drogi.

Dlaczego my?

Tworzymy firmę proponującą szeroki wybór produktów przyczyniających się do zapewnienia większego bezpieczeństwa na drodze. Naszym celem jest spełnienie potrzeb klienta, ponieważ zależy nam, by był w pełni usatysfakcjonowany z podjętej z nami współpracy.

 Z chęcią dzielimy się swoją wiedzą, zapewniając fachowe doradztwo i wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia. Doskonale znamy wszelkie obowiązujące normy prawne oraz liczne przypadki z życia, co pozwala nam trafnie rozpoznawać potrzeby klientów.

 

PEO DTP3 PEO DTP3
Producent: 12
Cena:

10,15 zł

Cena netto: 8,25 zł

szt.
zobacz więcej
PEO DPT2 PEO DPT2
Producent: 12
Cena:

10,15 zł

Cena netto: 8,25 zł

szt.
zobacz więcej
PEO DPT3 Duch PEO DPT3 Duch
Producent: 12
Cena:

15,19 zł

Cena netto: 12,35 zł

szt.
zobacz więcej
PEO 360 Wielokierunkowy PEO 360 Wielokierunkowy
Producent: 12
Cena:

50,00 zł

Cena netto: 40,65 zł

szt.
zobacz więcej
PEO DPT3 w osłonie pługoodpornej PEO DPT3 w osłonie pługoodpornej
Producent: 12
Cena:

95,94 zł

Cena netto: 78,00 zł

szt.
zobacz więcej
PEO DPT2 Kotwiony PEO DPT2 Kotwiony
Producent: 12
Cena:

39,98 zł

Cena netto: 32,50 zł

szt.
zobacz więcej
Najezdniowy element odbl. Aluminiowy na trzpieniu biały/czerwony Najezdniowy element odbl. Aluminiowy na trzpieniu biały/czerwony
Producent: 03
Cena:

28,78 zł

Cena netto: 23,40 zł

szt.
zobacz więcej
Najezdniowy element odbl. Aluminiowy na trzpieniu czerwony/czerwony Najezdniowy element odbl. Aluminiowy na trzpieniu czerwony/czerwony
Producent: 03
Cena:

28,78 zł

Cena netto: 23,40 zł

szt.
zobacz więcej
Najezdniowy element odbl. Aluminiowy na trzpieniu biały/biały Najezdniowy element odbl. Aluminiowy na trzpieniu biały/biały
Producent: 03
Cena:

35,67 zł

Cena netto: 29,00 zł

szt.
zobacz więcej
Szklany element odblaskowy wpuszczany czerwony 100mm LUX3 Szklany element odblaskowy wpuszczany czerwony 100mm LUX3
Producent: 03
Cena:

52,77 zł

Cena netto: 42,90 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl