Wyposażenie dla drogownictwa - WIMEToznakowanie.pl

W celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom ruchu drogowego stosuje się odpowiednie oznakowanie, które ułatwia kierowcom i pieszym przestrzeganie norm kodeksu drogowego. Malowanie pasów to wieloetapowy proces, wymagający doboru odpowiednich materiałów i narzędzi, dokładnego przygotowania powierzchni, precyzji aplikacji oraz dbałości o implementację warstwy odblaskowej.

Nasza firma od lat specjalizuje się w realizacji usług związanych z montażem i aplikacją znaków. Jednym z obszarów naszej działalności jest malowanie pasów drogowych.

Malowanie drogowych pasów – istota profesjonalnego wykonawstwa

Istnieje kilka kluczowych czynników, na które należy zwrócić szczególną uwagę, aby zapewnić wysoką jakość i trwałość elementów. W ramach realizacji usługi malowania drogowych pasów oferujemy dwa główne rodzaje oznakowania poziomowego: grubowarstwowe (chemoutwardzalne) oraz cienkowarstwowe (wykonywane za pomocą profesjonalnych farb drogowych). Dobór odpowiedniej techniki zwykle uwarunkowany jest natężeniem ruchu, jaki panuje w danej okolicy. 

Oznakowanie cienkowarstwowe to powszechnie stosowana technika w naszym kraju. Farby akrylowe rozpuszczalnikowe z powodzeniem stosuje się przy malowaniu pasów drogowych – zwłaszcza, jeśli inwestorowi zależy na szybkiej realizacji. Natomiast, aby uzyskać efekt odblaskowy, wykorzystujemy tzw. mikrokule, czyli specjalny granulat szklany.

 Oznakowanie poziome grubowarstwowe wykorzystywane jest zwykle przy malowaniu miejsc, które cechują się wzmożonym natężeniem ruchu. Sprawdzi się zarówno przy oznakowaniu przejść dla pieszych, linii bezwzględnego zatrzymania, jak i strzałek kierunkowych. Aplikacja farb drogowych/mas chemoutwardzalnych powinna być poprzedzona odpowiednim przygotowaniem powierzchni jezdni.

Co oferujemy w ramach usługi malowania pasów drogowych?

Od samego początku naszej działalności stawiamy na profesjonalne podejście do klienta. Proponując usługę malowania pasów drogowych z uwzględnieniem dwóch form aplikacji, dbamy o pomoc w doborze najlepszego rozwiązania. Korzystamy wyłącznie z trwałych produktów i narzędzi, które gwarantują odpowiedni efekt odblaskowy, wyrazistość koloru, trwałość oraz precyzję wykonania.

Dbamy o to, aby plan realizacji usługi nie generował większych utrudnień w ruchu drogowym. Intensywność prac dostosowujemy także do indywidualnych wymagań klienta. Oprócz realizacji usługi malowania pasów drogowych zajmujemy się także ich usuwaniem. Kompleksowe podejście to aspekt, który stawiamy na piedestale.

Malowanie pasów drogowych – cena i opinie inwestorów

Wysoką jakość naszych usług potwierdzają opinie setek zadowolonych inwestorów. W przypadku malowania pasów drogowych cena uwarunkowana jest przede wszystkim obszernością wykonywanych prac oraz rodzajem metody oznakowania.

W przypadku jakichkolwiek pytań co do opisywanej oferty serdecznie zapraszamy do kontaktu. Współpraca z naszą firmą to gwarancja profesjonalnego doradztwa, wysokiej jakości materiałów oraz trwałości oznakowania – nawet przy wzmożonym natężeniu ruchu drogowego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl