Wyposażenie dla drogownictwa - WIMEToznakowanie.pl

Szlabany są urządzeniami mającymi na celu kontrolowane blokowanie ruchu drogowego, żeby uniemożliwić wtargnięcie niepożądanych osób na wyznaczony teren, lub by zapewnić bezpieczeństwo uniemożliwiając wjazd który byłby w danym momencie niebezpieczny. Na przykład przy próbie przekroczenia przejazdu kolejowego. Znajdują zastosowanie na terenach prywatnych, na parkingach oraz terenach o tymczasowej organizacji, takich jak obszary budowy.

 

Czytaj więcej...

Szlabany parkingowe ręczne – czym się wyróżniają?

Szlabany parkingowe ręczne cechują się łatwością obsługi i brakiem wymagania specjalistycznej infrastruktury. Mogą być łatwo obsługiwane przez jedną osobę, która dzięki zainstalowanym systemom wspomagania pełni rolę kontrolującą, bez potrzeby używania nadmiernej siły do otwierania i zamknięcia. Montaż na śruby pozwala na instalację szlabanu ręcznego jako np: szlaban parkingowy bez potrzeby specjalnych przygotowań. W przypadku montażu na niestabilnym podłożu, należy przygotować fundament. By uniemożliwić zamknięcie lub otwarcie szlabanów przez niepożądane osoby, każdy z nich jest wyposażony w zamek, który po zamknięciu uniemożliwia odblokowania położenia ramienia z pozycji pionowej lub poziomej

Jak wykonane są oferowane przez nas szlabany drogowe?

Szlabany drogowe, które dostępne są w naszej ofercie, powstają z wysokiej jakości materiałów – w tym aluminium. Aby nadać im wyjątkową trwałość i odporność na niekorzystne czynniki zewnętrzne, cała konstrukcja została pomalowana proszkowo. Przy jej projekcie zwrócono szczególną uwagę na stabilność i funkcjonalność, co w połączeniu z jakościowymi materiałami gwarantuje długą, a zarazem bezproblemową eksploatację prezentowanych zapór drogowych.

Dla klientów przygotowaliśmy modele o różnej długości. Ponadto jesteśmy otwarci na wykonanie szlabanów drogowych o innych wymiarach. Na ich ramionach znajduje się odblaskowa taśma, dzięki której zapory są równie funkcjonalne oraz skuteczne zarówno w dzień, jak i w nocy, a także niezależnie od warunków atmosferycznych.

Zapory drogowe – gdzie znajdą swoje zastosowanie?

Oferowane przez nas zapory drogowe cieszą się zainteresowaniem klientów z różnych branż – niezawodnie służą między innymi na budowach, a także parkingach znajdujących się przy osiedlach mieszkalnych lub zakładach pracy.

Co ważne, na trwałość wpływa również sposób mocowania, który opiera się na aż 4 kotwiących śrubach. Dzięki temu szlabany parkingowe ręczne sprawdzają się w wielu miejscach niezależnie od warunków.

Wysoka jakość naszych zapór współgra z ich korzystną ceną, co od lat doceniają klienci. W naszym asortymencie znaleźć można również wysokiej jakości znaki drogowe, które najczęściej współwystępują ze szlabanami.

 

Szlaban ręczny - ramię 4 m Szlaban ręczny - ramię 4 m
Producent: 31
Cena:

2 900,00 zł

Cena netto: 2 357,72 zł

szt.
zobacz więcej
Szlaban ręczny - ramię 5 m Szlaban ręczny - ramię 5 m
Producent: 31
Cena:

3 380,00 zł

Cena netto: 2 747,97 zł

szt.
zobacz więcej
Szlaban ręczny - ramię 6 m Szlaban ręczny - ramię 6 m
Producent: 31
Cena:

3 380,00 zł

Cena netto: 2 747,97 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl