• Ponad 4000 znaków drogowych

  • Ekspresowa realizacja

  • Produkty certyfikowane

  • Montaż oznakowania

  • Kompleksowa obsługa poparta doświadczeniem

  • Profesjonalne doradztwo w doborze wyposażenia BRD

Szlabany są urządzeniami mającymi na celu kontrolowane blokowanie ruchu drogowego, żeby uniemożliwić wtargnięcie niepożądanych osób na wyznaczony teren, lub by zapewnić bezpieczeństwo uniemożliwiając wjazd który byłby w danym momencie niebezpieczny. Na przykład przy próbie przekroczenia przejazdu kolejowego.

Znajdują zastosowanie na terenach prywatnych, na parkingach oraz terenach o tymczasowej organizacji, takich jak obszary budowy.

Szlabany ręczne cechują się łatwością obsługi i brakiem wymagania specjalistycznej infrastruktury. Mogą być łatwo obsługiwane przez jedną osobę, która dzięki zainstalowanym systemom wspomagania pełni rolę kontrolującą, bez potrzeby używania nadmiernej siły do otwierania i zamknięcia.

Montaż na śruby pozwala na instalację szlabanu ręcznego jako np: szlaban parkingowy bez potrzeby specjalnych przygotowań. W przypadku montażu na niestabilnym podłożu, należy przygotować fundament. 

By uniemożliwić zamknięcie lub otwarcie szlabanów przez niepożądane osoby, każdy z nich jest wyposażony w zamek, który po zamknięciu uniemożliwia odblokowania położenia ramienia z pozycji pionowej lub poziomej

Szlaban ręczny - ramię 4 m Szlaban ręczny - ramię 4 m
Producent: 31
Cena: 2 900,00 zł (netto: 2 357,72 zł )
szt.
zobacz więcej
Szlaban ręczny - ramię 5 m Szlaban ręczny - ramię 5 m
Producent: 31
Cena: 3 380,00 zł (netto: 2 747,97 zł )
szt.
zobacz więcej
Szlaban ręczny - ramię 6 m Szlaban ręczny - ramię 6 m
Producent: 31
Cena: 3 380,00 zł (netto: 2 747,97 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl