Wyposażenie dla drogownictwa - WIMEToznakowanie.pl

Progi zwalniające to jedne z elementów oznakowania, które znacząco podnoszą poziom bezpieczeństwa na drodze. Znajdziemy je w terenach zabudowanych, najczęściej w okolicy osiedli, szkół oraz innych miejsc, gdzie natężenie ruchu jest silniejsze.

Od lat zajmujemy się produkcją tych elementów, dbając o ich wysoką jakość i pełną funkcjonalność. Ponadto oferujemy profesjonalny montaż progów zwalniających. Zarówno nasze produkty, jak i usługi cieszą się pozytywnymi opiniami firm oraz organizacji z różnych branż.

Profesjonalny montaż progów zwalniających

Montaż progów zwalniających, podobnie jak ich produkcja, musi spełniać szereg wymogów określanych przepisami prawnymi. Mają one zastosowanie do rodzaju, rozmiarów i kształtów poszczególnych elementów, a także miejsca, w którym należy umieścić. 

Choć na drodze prywatnej można przeprowadzić taki montaż samodzielnie, warto mieć na uwadze, że jego nieprawidłowe wykonanie niekiedy skutkuje poważnymi uszkodzeniami samochodu. Jeszcze bardziej znaczące konsekwencje mogą zaistnieć w przypadku dróg publicznych.

Z tego względu w kwestii montażu progów zwalniających warto zaufać wykwalifikowanym specjalistom z odpowiednim doświadczeniem. Nasza firma od 1976 roku uzyskała liczne certyfikaty i koncesje, dzięki którym można mieć pewność, że świadczone usługi zostaną wykonane zgodnie z literą prawa, w sposób dokładny, trwały oraz bezpieczny.

Jak wygląda montaż zwalniających progów?

Montaż zwalniających progów wykonujemy zgodnie z projektem i sugestiami klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby elementy zostały umieszczone w odpowiednim miejscu, a ponadto w sposób stabilny oraz bezpieczny.

Nasze ekipy montażowe posiadają odpowiednie kwalifikacje oraz wiedzę. Dzięki temu wszystkie prace wykonywane są zgodnie ze standardami bezpieczeństwa oraz obowiązującymi przepisami. Dysponujemy w tym celu specjalistycznym oprzyrządowaniem, które pozwala nam przeprowadzić zlecone prace zarówno dokładnie, jak i sprawnie. To sprawia, że do minimum ograniczamy trudności w ruchu drogowym. 

Montaż zwalniających progów świadczyliśmy już dla wielu organizacji, urzędów i przedsiębiorstw z sektora administracji, transportu, motoryzacji czy obrony, zyskując bardzo pozytywne opinie klientów.

Montaż progów zwalniających przez doświadczonych specjalistów

Dla bezpieczeństwa na drodze znaczenie ma nie tylko jakość wykonania progów zwalniających, ale również ich montażu – w obu kwestiach nasza firma gwarantuje niezawodność, która przekłada się na pełną funkcjonalność tych elementów oznakowania. Razem z progami możemy przymocować również współwystępujące znaki informujące o ich obecności, odległości, w jakiej się znajdują, a także prędkości, z jaką należy je bezpiecznie pokonać.

Nasi specjaliści doskonale orientują się w normach prawnych dotyczących montażu zwalniających progów, a do zleconej usługi podchodzą z zaangażowaniem. Jednocześnie oferujemy współpracę w korzystnej cenie, która ustalana jest każdorazowo z uwzględnieniem charakteru i szczegółów zlecenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl