• Ponad 4000 znaków drogowych

  • Ekspresowa realizacja

  • Produkty certyfikowane

  • Montaż oznakowania

  • Kompleksowa obsługa poparta doświadczeniem

  • Profesjonalne doradztwo w doborze wyposażenia BRD

Blokady parkingowe ręczne są prostym i skutecznym środkiem zabezpieczenia miejsc przed niepowołanym parkowaniem pojazdów w obrębie urzędów, bram, posesji, magazynów, warsztatów i wielu innych.

Produkowane przez nas urządzenia są dostępne nie tylko w wymiarach standardowych, ale mogą być dostosowane według wymagań klienta i montowane na dwa różne sposoby, by jak najlepiej uniemożliwiać zajmowanie miejsc parkingowych w warunkach, jakie wskaże klient.

Dostępne u nas sposoby montażu to zabetonowanie lub przymocowanie poprzez kołki rozporowe. Oba zapewniają szybkość zamontowania i stabilność produktu po jego umieszczeniu.

Produkty, które oferujemy, są doskonale zabezpieczone przed korozją i zużyciem poprzez: śrutowanie, piaskowanie, nałożenie powłoki cynku, lakierowanie podkładem i lakierowanie proszkowe.

Solidna konstrukcja, wysokiej jakości zamek samozatrzaskowy z zapadką antykurzową oraz praktyczny system otwierania sprawiają, że blokady parkingowe PZM Wimet są niezawodne i łatwe w obsłudze.

Elementy odblaskowe I generacji, w które nasze słupki parkingowe są wyposażone sprawiają, że są świetnie widoczne również w nocy, deszczu, mgle oraz innych ograniczających zasięg wzroku warunkach. Dzięki temu nie sprawiają niebezpieczeństwa przypadkowego uderzenia i zawsze są w pełni bezpieczne.

Blokada parkingowa biało - czerwona BL/A01/K Blokada parkingowa biało - czerwona BL/A01/K
Cena: 184,50 zł (netto: 150,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Blokada parkingowa biało - czerwona BL/B02/K Blokada parkingowa biało - czerwona BL/B02/K
Cena: 221,40 zł (netto: 180,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Blokada parkingowa biało - czerwona S01/K Blokada parkingowa biało - czerwona S01/K
Cena: 123,00 zł (netto: 100,00 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium