• Ponad 4000 znaków drogowych

  • Ekspresowa realizacja

  • Produkty certyfikowane

  • Montaż oznakowania

  • Kompleksowa obsługa poparta doświadczeniem

  • Profesjonalne doradztwo w doborze wyposażenia BRD

Blokady parkingowe ręczne to prosty i skuteczny sposób zabezpieczania miejsc przed niepowołanym parkowaniem poprzez fizyczne odgrodzenie przestrzeni w obrębie urzędów, parkingów, na wjazdach i innych.

Dużą zaletą oferowanych przez nas słupków parkingowych jest możliwość ich szybkiego i bezpiecznego składania i rozkładania, dzięki czemu umożliwienie przejazdu gdy jest taka potrzeba jest niezwykle łatwe.

Każde z naszych urządzeń ma zamontowany zamek z zapadką antykurzową zainstalowany na górze, co pozwala uniknąć nadmiernego pochylania się przy obsłudze.

Cechą charakterystyczną każdej blokady parkingowej PZM Wimet jest solidna konstrukcja. Poza skutecznym systemem składania i rozkładania, składają się na nią wysokiej jakości profile i blachy stalowe z grubością 4 mm, gumowe odboje chroniące przed obijaniem przy obsłudze słupka, oraz zabezpieczenia antykorozyjne - piaskowanie, cynkowanie, oraz lakierowanie podkładem i proszkowe. Nasza technika produkcji sprawia, że jest to produkt długotrwały, przeznaczone na lata eksploatacji.

Poza trwałością i wytrzymałością pozwalającymi na skuteczne odgradzanie przestrzeni przed wjazdem, słupki parkingowe PZM Wimet oznaczone są idealnie widoczną folią odblaskową II generacji. Oznacza to, ze widać je z dużej odległości po zmroku, w trakcie opadów deszczu, śniegu i podczas innych warunków pogodowych. Zapewnione są wszystkie potrzeby bezpieczeństwa, a szanse na przypadkowe uderzenie o blokadę są praktycznie zerowe.

Blokada parkingowa biało - czerwona BL/A01/K Blokada parkingowa biało - czerwona BL/A01/K
Producent: PZM Wimet
Cena: 270,60 zł 307,50 zł (netto: 220,00 zł 250,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Blokada parkingowa biało - czerwona BL/B02/K Blokada parkingowa biało - czerwona BL/B02/K
Producent: PZM Wimet
Cena: 369,00 zł (netto: 300,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Blokada parkingowa biało - czerwona S01/K Blokada parkingowa biało - czerwona S01/K
Cena: 196,80 zł (netto: 160,00 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl