Wyposażenie dla drogownictwa - WIMEToznakowanie.pl
Opcje przeglądania

Bezpieczeństwo jest jednym z najważniejszych aspektów w każdym środowisku, w którym mamy do czynienia z instalacjami elektrycznymi. Właśnie z myślą o zabezpieczeniu pracowników, jak i samej infrastruktury coraz częściej wykorzystuje się różnego rodzaju systemy wygrodzeniowe.

Siatki wygrodzeniowe do wyznaczania stref nie tylko skutecznie izolują niebezpieczne dla człowieka elementy, ale też znakomicie wpisują się w nowoczesne metody zarządzania bezpieczeństwem w miejscach o podwyższonym ryzyku.

 

Czytaj więcej...

W naszej ofercie dostępne są wyłącznie najlepsze pod względem jakości propozycje, które zostały odpowiednio sprawdzone przed dopuszczeniem do sprzedaży. Dzięki temu klienci mogą korzystać tylko z oryginalnych rozwiązań, które zdecydowanie są warte swojej ceny.

Siatki wygrodzeniowe do wyznaczania stref i ich zastosowanie

Siatki wygrodzeniowe służą do wyznaczania strefy, na którą wejście jest niepożądane. Wykorzystywane są w miejscach, gdzie występuje ryzyko porażenia prądem, zwarcia czy innego rodzaju awarii. Siatki wygrodzeniowe dostępne w naszej ofercie wykonane zostały z wytrzymałych materiałów, dlatego pozostają w pełni odporne na wpływ różnych czynników atmosferycznych. Mogą być zarówno montowane na stałe, jak i w postaci rozkładanych czasowo konstrukcji, co daje większą elastyczność w zarządzaniu przestrzenią.

Nowoczesne siatki wygrodzeniowe pełnią kilka funkcji jednocześnie. Wyraźnie wyznaczają strefy, gdzie mogą przebywać jedynie osoby uprawnione, co automatycznie zwiększa poziom bezpieczeństwa. Jednak to nie wszystko, ponieważ stanowią również pewnego rodzaju barierę mechaniczną, która zabezpiecza przed przypadkowym dotknięciem niebezpiecznych elementów instalacji.

Ponadto dzięki swojej konstrukcji tego typu bariery rzucają się w oczy i są łatwo dostrzegalne, co dodatkowo podnosi ich funkcjonalność jako elementu ostrzegawczego. Charakterystyczne siatki wygrodzeniowe do wyznaczania stref jasno informują, w jakich miejscach nie można przebywać ze względu na możliwe zagrożenie.

Bezpieczne i wytrzymałe siatki wygrodzeniowe - opinie

Dostępne w tej kategorii siatki wygrodzeniowe do wyznaczania stref są wykonane z tworzywa sztucznego, co pozwala na użycie ich przy instalacjach elektrycznych. Natomiast odporność na promienie UV i rozciągliwość sprawia, że po rozstawieniu będą spełniać swoją rolę nawet w trudnych warunkach.

Solidne siatki wygrodzeniowe stanowią idealne rozwiązanie dla każdego, kto pragnie zabezpieczyć swoją przestrzeń wokół instalacji elektrycznych. Niezależnie od tego, czy chodzi o wysokie temperatury, czy też zmienne warunki pogodowe, dobrze wykonana bariera z ich wykorzystaniem zachowuje swoją formę i funkcjonalność. Dzięki temu można je stosować na różnych etapach projektu, od fazy planowania po jego realizację, zapewniając optymalne warunki dla zachowania najwyższych standardów bezpieczeństwa.

 

Siatka wygrodzeniowa 50 m x 1000 mm Siatka wygrodzeniowa 50 m x 1000 mm
Producent: 28
Cena:

608,65 zł

Cena netto: 494,84 zł

szt.
zobacz więcej
Siatka wygrodzeniowa 50 m x 1200 mm Siatka wygrodzeniowa 50 m x 1200 mm
Producent: 28
Cena:

680,99 zł

Cena netto: 553,65 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl