• Ponad 4000 znaków drogowych

  • Ekspresowa realizacja

  • Produkty certyfikowane

  • Montaż oznakowania

  • Kompleksowa obsługa poparta doświadczeniem

  • Profesjonalne doradztwo w doborze wyposażenia BRD

Opcje przeglądania
Średnica słupka

Oferowane przez nas słupki parkingowe automatyczne 100 mm są niezawodną blokadą. Dzięki nim staje się możliwe ograniczenie dostępu nieuprawnionych pojazdów do konkretnych miejsc parkingowych. To wysokiej jakości produkty wykonane z trwałych materiałów, odpornych na działanie czynników zewnętrznych oraz mechanicznych. To sprawia, że słupki są stabilne i posłużą w danym miejscu przez długi czas.

 

Czytaj więcej...

 

Proponujemy sprawdzone rozwiązania, stosowane w celu ograniczenia dostępu do poszczególnych obszarów, wśród których mogą Państwo dobrać produkt dopasowany do swoich potrzeb.

Automatyczne słupki parkingowe 100 mm - solidna konstrukcja

Znajdujące się w naszym asortymencie słupki parkingowe automatyczne 100 mm wyróżniają się skutecznym działaniem połączonym z nadzwyczajnym designem. Dzięki temu nie wpływają niekorzystnie na estetykę przestrzeni.

 Ponadto dostępne u nas produkty przechodzą wszelkie testy wytrzymałościowe, w wyniku czego klient zyskuje pewność ich starannego dopracowania. Słupki są projektowane według rygorystycznych norm europejskich, spełniając wszelkie obowiązujące wymogi.

Słupki parkingowe automatyczne 100 mm - cena

Dostępne na naszej stronie internetowej słupki automatyczne 100 mm to produkty w atrakcyjnych cenach, różniących się od siebie w zależności od zakresu wysuwania. Z wszelkimi zaproponowanymi przez nas kwotami mogą Państwo zapoznać się przy każdym z zaproponowanych artykułów.

 Co więcej, w razie nasunięcia się dodatkowych pytań warto się z nami skontaktować. Udzielimy na nie odpowiedzi oraz posłużymy fachowym doradztwem, co ułatwi dokonanie optymalnego wyboru.

Opinie o słupkach parkingowych automatycznych 100 mm

Oferowane przez nas słupki parkingowe 100 mm zdobywają pozytywne opinie ze strony klientów doceniających ich wytrzymałość, solidność i atrakcyjność wizualną. To niezawodne rozwiązania w wielu sytuacjach, sprawdzające się niezależnie od warunków pogodowych.

 

 

 

Słupek automatyczny WP 1050 antracyt Słupek automatyczny WP 1050 antracyt
Producent: 30
Cena:

6 650,00 zł

Cena netto: 5 406,50 zł

zobacz więcej
Słupek automatyczny WP 1063 antracyt Słupek automatyczny WP 1063 antracyt
Producent: 30
Cena:

7 500,00 zł

Cena netto: 6 097,56 zł

zobacz więcej
Słupek automatyczny WP 1080 antracyt Słupek automatyczny WP 1080 antracyt
Producent: 30
Cena:

8 250,00 zł

Cena netto: 6 707,32 zł

zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl