Wyposażenie dla drogownictwa - WIMEToznakowanie.pl
Opcje przeglądania

Urządzenia do kierowania ruchem są stosowane w celu przekazania przez osobę je używającą sygnałów świetlnych uczestnikom ruchu. Pozwala to na tymczasowe kierowanie ruchu w specjalnych sytuacjach i mogą zostać użyte do: zatrzymywania pojazdów, prowadzenia nadzoru nad ruchem drogowym, wskazywania kierowcom poleceń do określonego zachowania się.

 

Czytaj dalej...

Kierowanie ruchem - wysokiej jakości przyrządy oraz akcesoria

Znajdujące się w naszej ofercie akcesoria do kierowania ruchem drogowym odgrywają kluczową rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa i porządku na drodze. Lizaki policyjne czy specjalne pałki LED zostały zaprojektowane w taki sposób, by możliwa stała się skuteczna ochrona użytkowników szos przed potencjalnymi kolizjami.

Bez odpowiedniej regulacji mogłoby dochodzić do chaotycznych sytuacji na jezdni, tym samym zwiększając ryzyko wypadków z udziałem zarówno pojazdów, jak i pieszych.

Lizaki do kierowania ruchem - co warto wiedzieć?

Oferowane przez nas lizaki policyjne umożliwiają skupienie uwagi kierowców na poleceniach wydawanych przez upoważnioną osobę. Można zastosować je jako narzędzie pomocnicze w sytuacjach, w których konieczne jest ręcznie wskazanie kierunku czy do kontroli ruchu w miejscach awaryjnych.

Stosuje się je również w przypadku imprez masowych, wydarzeń sportowych oraz parad do kierowania zarówno ruchem pieszych, jak i pojazdów. To szczególnie istotne zwłaszcza na terenie, gdzie występuje potrzeba szybkiego dostosowywania się do zmieniających się warunków.

Pałki świetlne LED - podstawowe informacje

Wysokiej jakości pałki świetlne LED są praktycznym rozwiązaniem, mającym wiele zastosowań. Służą nie tylko do zatrzymywania pojazdów czy prowadzenia nadzoru na drodze. Sprawdzą się także w zakresie wydawania kierowcom poleceń w trakcie przeprowadzanych robót drogowych, przy zamkniętych ulicach czy w przypadku tymczasowych objazdów.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Dostępne w przygotowanym przez nas asortymencie akcesoria do kierowania ruchem zostały wykonane z trwałych, wytrzymałych i odpornych na uderzenia materiałów. Dzięki temu niezawodnie posłużą swoim użytkownikom przez długi czas.

Dokładamy wszelkich starań, by proponowane przez nas produkty spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów, umożliwiając sprawną organizację na jezdni i odpowiednie zabezpieczenie ruchu drogowego.

 

Pałka led do kierowania ruchem - pojedyncza Pałka led do kierowania ruchem - pojedyncza
Producent: 03
Cena:

92,74 zł

Cena netto: 75,40 zł

szt.
zobacz więcej
Pałka led do kierowania ruchem - 3 szt. Walizka Pałka led do kierowania ruchem - 3 szt. Walizka
Producent: 03
Cena:

295,82 zł

Cena netto: 240,50 zł

szt.
zobacz więcej
Tarcza podświetlana lizak Czerwono-czerwony Tarcza podświetlana lizak Czerwono-czerwony
Producent: 22
Cena:

243,54 zł

Cena netto: 198,00 zł

szt.
zobacz więcej
Tarcza podświetlana lizak Czerwono-zielony Tarcza podświetlana lizak Czerwono-zielony
Producent: 22
Cena:

243,54 zł

Cena netto: 198,00 zł

szt.
zobacz więcej
Lizak policyjny Tarcza do kierowania ruchem Lizak policyjny Tarcza do kierowania ruchem
Producent: 40
Cena:

50,00 zł

Cena netto: 40,65 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Pałka Świetlna TRAFFIC do kierowania ruchem Pałka Świetlna TRAFFIC do kierowania ruchem
Producent: 02
Cena:

62,00 zł

Cena netto: 50,41 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl