Wyposażenie dla drogownictwa - WIMEToznakowanie.pl
Opcje przeglądania

Radary wyświetlające prędkość ruchu pojazdów pozytywnie wpływają na bezpieczeństwo na drodze. Kierowca widząc, że przekracza dozwoloną prędkość, intuicyjnie zwalnia wiedząc, że jest to publicznie widoczne. Przez brak dodatkowych konsekwencji po powrocie do odpowiedniej prędkości, informacyjne radary są zazwyczaj odbierane w pozytywny sposób i wykazują się wysoką skutecznością.

Wyświetlacze prędkości często są stosowane w miejscach dużego ruchu. Przy przejściach na dworce kolejowe, przy szkołach, przedszkolach i na wąskich drogach, oraz w miejscach w których dozwolona prędkość często jest przekraczana. Radarowe wyświetlacze prędkości skutecznie nakłaniają kierowców do zachowania odpowiedniej ostrożności.

 

Czytaj więcej...

Dlaczego instalacja radarowego wyświetlacza prędkości jest korzystna?

Jak pokazują statystyki, obecność radarowego wyświetlacza prędkości skutecznie skłania kierowców do jej ograniczenia – w związku z tym maleje również liczba wypadków na danej drodze. Z tego powodu zdecydowanie warto zastosować go tam, gdzie natężenie ruchu jej spore i wymaga dużej uważności oraz ostrożności od kierujących.

Z racji tego, że wyświetlacz prędkości pełni jedynie funkcję informacyjną, nie wywołuje stresu, wiążąc się tym samym z bardzo wysoką skutecznością w zapobieganiu niepożądanym zdarzeniom na drodze.

Jak działają radarowe wyświetlacze prędkości?

Radarowe wyświetlacze prędkości oferowane przez naszą firmę są w stanie pokazać dokładną wartość, z jaką poruszają się wszyscy kierowcy na danej drodze. Pomiar wykonywany jest w momencie, gdy auto zbliża się do lokalizacji urządzenia, a ponadto aktualizuje się co sekundę.

W naszej ofercie znajdują się zarówno tradycyjne wyświetlacze prędkości, które są zasilane sieciowo, jak i modele solarne, opierające swoje działanie na energii słonecznej gromadzonej w akumulatorze.

W zależności od tego, czy kierowca porusza się z dozwoloną prędkością, czy też nie, wynik zostanie pokazany na zielono lub czerwono – kierowca dostrzeże kolor znacznie szybciej niż wartość zapisaną za pomocą cyfr, dlatego będzie w stanie sprawniej zareagować. Tym samym radarowe wyświetlacze prędkości oferowane przez naszą firmę wyróżniają się wysokim poziomem funkcjonalności i znajdują swoje zastosowanie nawet w miejscach o bardzo dużym natężeniu ruchu.

Wysokiej jakości, solidne wyświetlacze prędkości

W opiniach nasi klienci zwracają uwagę również na cenę i jakość wykonania wyświetlaczy prędkości. Ich solidność oraz wytrzymałość gwarantowana jest przez wykorzystanie jakościowych materiałów, które są odporne na niekorzystne czynniki.

Odpowiednie wymiary radarowego wyświetlacza prędkości zapewniają natomiast jego czytelność i wykazują pozytywny wpływ na stopień jego funkcjonalności.

 

Radar prędkości 230V Radar prędkości 230V
Producent: 03
Cena:

7 195,50 zł

Cena netto: 5 850,00 zł

szt.
zobacz więcej
Radar prędkości solarny Radar prędkości solarny
Producent: 03
Cena:

9 753,90 zł

Cena netto: 7 930,00 zł

szt.
zobacz więcej
Radar prędkości z buźką 230V Radar prędkości z buźką 230V
Producent: 03
Cena:

7 195,50 zł

Cena netto: 5 850,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Radar prędkości eco 230V Radar prędkości eco 230V
Producent: 03
Cena:

5 436,60 zł

Cena netto: 4 420,00 zł

szt.
zobacz więcej
Radar prędkości eco solarny Radar prędkości eco solarny
Producent: 03
Cena:

7 035,60 zł

Cena netto: 5 720,00 zł

szt.
zobacz więcej
Moduł WIFI do Radaru prędkości Moduł WIFI do Radaru prędkości
Producent: 03
Cena:

2 718,30 zł

Cena netto: 2 210,00 zł

szt.
zobacz więcej
RADAROWY WYŚWIETLACZ PRĘDKOŚCI MP-DP1 RADAROWY WYŚWIETLACZ PRĘDKOŚCI MP-DP1
Producent: 48
Cena:

9 843,00 zł

Cena netto: 8 002,44 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
RADAROWY WYŚWIETLACZ PRĘDKOŚCI MP-DP5 RADAROWY WYŚWIETLACZ PRĘDKOŚCI MP-DP5
Producent: 48
Cena:

13 385,00 zł

Cena netto: 10 882,11 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
RADAROWY WYŚWIETLACZ PRĘDKOŚCI MP-DP6 RADAROWY WYŚWIETLACZ PRĘDKOŚCI MP-DP6
Producent: 48
Cena:

13 379,00 zł

Cena netto: 10 877,24 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl