Wyposażenie dla drogownictwa - WIMEToznakowanie.pl

Farby do znakowania służą między innymi do malowania tymczasowych linii, wyznaczania stref, oznakowania prac geodezyjnych.

Aerozol posiada bezpieczny korek, dzięki czemu puszka nie przecieka oraz nie zatyka się.

 

czytaj więcej

Aerozole do znakowania - skuteczne działania na miarę oczekiwań

Dostępne w naszej ofercie spray’e do znakowania powstały na bazie wysokiej jakości składników, zapewniających trwałość oraz bardzo dobre krycie powierzchni. To znakomity wybór, sprawdzający się do tworzenia wytrzymałych linii o ostrych krawędziach. Produkty charakteryzują się odpornością na ścieranie, doskonale zachowując swój kolor przez długi czas. Ich zastosowanie jest niezwykle proste, dzięki czemu na wykonanie czynności nie potrzeba przeznaczać zbyt dużej ilości czasu.

W naszej ofercie dostępne są spray’e do znakowania ziemi, a także innych obszarów, w których składzie nie znajdują się szkodliwe dla zdrowia ołów, toluen czy chlorofluorowęglowodory.

Spray do znakowania - dlaczego warto kupić?

Znajdujące się w naszym asortymencie aerozole do znakowania charakteryzują się nadzwyczajną wydajnością, atrakcyjnymi cenami, przy jednoczesnym zapewnieniu świetnego krycia oraz solidnej jakości.

Ponadto artykuły wykazują dobrą przyczepność do podłoża, umożliwiając tworzenie, istotnych w kwestii bezpieczeństwa oznaczeń. Aplikacja preparatów nie należy do nader skomplikowanych czynności, co zwiększa komfort stosowania i w znaczącym stopniu skraca czas potrzebny na wykonanie zadania.

Obszary zastosowań oferowanych przez nas produktów

Spray’e do znakowania fantastycznie nadają się do tworzenia oznakowań w różnego rodzaju obszarach. Można wykorzystać je do malowania linii w magazynach, przy wyznaczaniu miejsc parkingowych na terenie hal magazynowych bądź zakładów produkcyjnych. To wysokiej jakości artykuły, zgodne z rozporządzeniem REACH. Farby zapewniają precyzyjne, trwałe oraz doskonale widoczne linie, co zwiększa opłacalność inwestycji.

Doskonale nadają się do oznaczania ciągów komunikacyjnych, pól odkładczych, krawędzi ramp załadunkowych czy linii ruchu pieszych. W naszej gamie produktów dostępne jest aż 12 kolorów, pośród których klient może wybrać opcję dopasowaną do swoich aktualnych potrzeb.

Farby do znakowania - co warto wiedzieć?

Proponowane przez nas aerozole do znakowania pozwalają na szybkie oraz sprawne oznakowanie powierzchni poziomych, znakomicie sprawdzając się w zakładach przemysłowych, na terenie parkingów bądź garaży, a także magazynów i hal produkcyjnych. Dzięki nim codzienna praca przy wyznaczaniu stref załadunku i rozładunku towaru, stanowisk pracy czy miejsc postojowych staje się zdecydowanie łatwiejsza, co jest wynikiem zastosowania wygodne w użyciu opakowania, a także końcówki rozpylającej.

Dlaczego my? Zaangażowanie i profesjonalizm

Jesteśmy specjalistami oferującymi szeroki wybór doskonałej jakości produktów, w których dobrze z chęcią i uwagą pomagamy. Zależy nam na satysfakcji naszych klientów, dlatego w razie pojawianie się jakichkolwiek niejasności angażujemy się w proces zakupowy, udzielając szeregu cennych porad i wskazówek, w znaczącym stopniu ułatwiających przebieg transakcji. Dbamy o przyjazną atmosferę, mającą ogromne znaczenie dla całej współpracy.

 

 

 

Laska do malowania linii Laska do malowania linii
Producent: 28
Cena:

318,24 zł

Cena netto: 258,73 zł

szt.
zobacz więcej
Aerozol znakujący biały Aerozol znakujący biały
Producent: 28
Cena:

38,38 zł

Cena netto: 31,20 zł

szt.
zobacz więcej
Aerozol znakujący niebieski Aerozol znakujący niebieski
Producent: 28
Cena:

38,38 zł

Cena netto: 31,20 zł

szt.
zobacz więcej
Aerozol znakujący żółty Aerozol znakujący żółty
Producent: 28
Cena:

38,38 zł

Cena netto: 31,20 zł

szt.
zobacz więcej
Aerozol znakujący czerwony fluo Aerozol znakujący czerwony fluo
Producent: 28
Cena:

38,38 zł

Cena netto: 31,20 zł

szt.
zobacz więcej
Aerozol znakujący pomarańczowy fluo Aerozol znakujący pomarańczowy fluo
Producent: 28
Cena:

38,38 zł

Cena netto: 31,20 zł

szt.
zobacz więcej
Aerozol znakujący zielony fluo Aerozol znakujący zielony fluo
Producent: 28
Cena:

38,38 zł

Cena netto: 31,20 zł

szt.
zobacz więcej
Zestaw 12 szt. aerozoli znakujących RÓŻNE KOLORY Zestaw 12 szt. aerozoli znakujących RÓŻNE KOLORY
Producent: 28
Cena:

411,84 zł

Cena netto: 334,83 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl