Wyposażenie dla drogownictwa - WIMEToznakowanie.pl
Ograniczniki skrajni U21
  • nowość

Tablica kierująca U-21 A/B folia odblaskowa I gen PALETA 100 sztuk

Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 7 416,90 zł 7416.90
Cena netto: 6 030,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Kod produktu: 09-03-00003

Opis

Tablica skrajni U-21 A/B.

Tablica kierująca U21 oklejona dwustronnie folią odblaskową I generacji jest wykonana z wysokogatunkowego polietylenu o kolorze białym. Materiał ten jest odporny na warunki atmosferyczne, takie jak wiatr, wysoka wilgoć i deszcz. Przy niskiej wadze będącej wysoką zaletą w transporcie i magazynowaniu, zachowuje również stabilność po montażu na podstawie. Waga tablicy wynosi ok. 2,4 kg.

Dodatkowo, na wykonanej z niego gładkiej powierzchni oklejenie ostrzegawcze utrzymuje się trwale, przez długi czas eksploatacji w ciężkich warunkach. Z jednej jest zakończony trzpieniem 40x40 mm, służącym do zamontowania w podstawie. Z drugiej, jest przystosowany do montażu lampy drogowej na trzpieniu o średnicy 50 mm, co maksymalizuje walory ostrzegawcze tego ogranicznika. Widoczność tablicy zapewnia obustronne oklejenie folią I generacji zapewniające wysoką odblaskowość. 

Tablice stosuje się w rejonie prowadzonych robót drogowych w celu wyznaczenia skrajni jezdni.

Tablica oklejona jest dwustronnie, pasy dwukierunkowe A/B. Tablica kierująca. Prawidłowe umieszczenie tablicy skosami opadającymi w stronę jezdni ma duży wpływ na poprawę bezpieczeństwa w rejonie prowadzonych prac.

Cena dotyczy dostawy palety skrajni - 100 sztuk. Koszt dostawy wliczony w cenę.

 

Parametry tablicy

Wymiary, waga: 1000mm x 300mm; 2,4 kg 
Materiał: Biały polietylen
Folia: Biało-czerwona odblaskowa, skosy dwustronne 
Typ montażu: Nasadzanie do podstawy

Szanowni Klienci!
Na terenie Warszawy i okolic oferujemy usługę montażu znaków i tablic oraz innych urządzeń bezpieczeństwa ruchu (oznakowanie pionowe i poziome). W celu uzyskania bliższych informacji odnośnie kosztów i terminów realizacji usługi, prosimy o przesłanie zapytania na adres mailowy sklep@wimetoznakowanie.pl

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl