• Ponad 4000 znaków drogowych

  • Ekspresowa realizacja

  • Produkty certyfikowane

  • Montaż oznakowania

  • Kompleksowa obsługa poparta doświadczeniem

  • Profesjonalne doradztwo w doborze wyposażenia BRD

Bariera betonowa dwustronna żółto-czarna
  • nowość

Bariera betonowa jednostronna BPPS-2 żółto-czarna

Cena: 1 740,35 zł 1740.35
Cena netto: 1 414,92 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Bariera jednostronna BPPS-2 żółto-czarna

Dane techniczne:

Szerokość: 2000 mm
Wysokość: 810 mm
Waga: Ok. 1000 kg
Kolor: Szary
Klasa powstrzymywania: N1, N2

Bariery stosowane do wyznaczenia granicy, której przekroczenie jest szczególne niebezpieczne dla użytkowników drogi. Chronią przed ryzykiem zderzenia czołowego, potrącenia pieszych, upadków z wysokości lub uderzeń z dużą prędkością w niebezpieczne przeszkody stałe, takie jak budynki i słupy.

Bariery BPPS-1 są tak skonstruowane, że uderzenie o nie wywołuje mniejsze uszkodzenia niż zderzenie z obiektami za nią. Docelowo ograniczają się tylko do elementów nadwozia, pozwalając na dalsze panowanie nad pojazdem którego kierunek zostaje zmieniony na równoległy z barierą.

Mogą być używane w celu stałego oddzielania i organizacji ruchu, a także tymczasowo, do zabezpieczenia i wyznaczenia obszaru robót drogowych. Na przykład gdy w związku z remontem drogi ekspresowej na jednej jezdni tymczasowo musi odbywać się ruch dwukierunkowy.

Zapewniamy również bariery betonowe szare, przeznaczone dla drogownictwa.

Instalacja barier BPPS-1 oferowanych przez PZM Wimet nie wymaga ingerencji w podłoże. Wystarczy szczepić ze sobą elementy i pozostaną one utrzymane w miejscu dzięki swojej wadze. Przy zderzeniu minimalne przesunięcia zmniejszają jego intensywność. Można je ponownie przesunąć lub zdemontować bez pozostawiania śladów na drodze. Ten system pozwala również na szybką wymianę pojedynczego segmentu w razie potrzeby, lub usunięcia go by umożliwić przejazd służbom w sytuacjach awaryjnych.

Wykonujemy dostawę na bazę lub miejsce wykonywanych prac oraz rozładunek przy pomocy HDS. Przedstawiona cena dotyczy odbioru osobistego. Koszty transportu i rozstawienia kalkulujemy indywidualnie.

Zapraszamy do kontaktu i wysyłania zapytań.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl