Wyposażenie dla drogownictwa - WIMEToznakowanie.pl

Nowości
Aktywny znak STOP B-20 zasilany SOLARNIE
Aktywny znak STOP B-20 zasilany SOLARNIE

8 379,38 zł

6 812,50 zł

szt.
Tabliczka 700x500 mm Uwaga! Łoś
Tabliczka 700x500 mm Uwaga! Łoś

195,57 zł

159,00 zł

szt.
Farba drogowa BANDAX SPRINT JASNY ZIELONY (30kg) RAL 6018
Farba drogowa BANDAX SPRINT JASNY ZIELONY (30kg) RAL 6018

575,64 zł

Cena regularna: 661,74 zł

Najniższa cena: 575,64 zł

468,00 zł

Cena regularna: 538,00 zł

Najniższa cena: 468,00 zł
szt.
Farba drogowa BANDAX SPRINT JASNY ZIELONY 5KG/3L RAL 6018
Farba drogowa BANDAX SPRINT JASNY ZIELONY 5KG/3L RAL 6018

146,37 zł

Cena regularna: 159,90 zł

Najniższa cena: 159,90 zł

119,00 zł

Cena regularna: 130,00 zł

Najniższa cena: 130,00 zł
szt.
RADAROWY WYŚWIETLACZ PRĘDKOŚCI MP-DP6
RADAROWY WYŚWIETLACZ PRĘDKOŚCI MP-DP6

13 379,00 zł

10 877,24 zł

szt.
RADAROWY WYŚWIETLACZ PRĘDKOŚCI MP-DP5
RADAROWY WYŚWIETLACZ PRĘDKOŚCI MP-DP5

13 385,00 zł

10 882,11 zł

szt.
RADAROWY WYŚWIETLACZ PRĘDKOŚCI MP-DP1
RADAROWY WYŚWIETLACZ PRĘDKOŚCI MP-DP1

9 843,00 zł

8 002,44 zł

szt.
Radar prędkości z buźką 230V
Radar prędkości z buźką 230V

7 195,50 zł

5 850,00 zł

szt.

Zapraszamy do skorzystania z promocji na blokady parkingowe - promocja trwa do wyczerpania zapasów

Znaki drogowe - Sklep WIMEToznakowanie

Certyfikowany dostawca urządzeń BRD i producent znaków drogowych PZM Wimet

Zapewniamy szeroką gamę produktów służących do poprawy bezpieczeństwa na drodze. Oferowane przez nas oznakowanie podlega zaawansowanemu procesowi produkcji, a urządzenia są wytwarzane z wytrzymałych materiałów najwyższej jakości. Prowadzimy produkcję składanych, odpornych na korozję blokad parkingowych z wygodnym w obsłudze zamkiem samozatrzaskowym z zabezpieczeniem antykurzowym.

W naszej ofercie znajduje się pełen asortyment stosowany w drogownictwie, taki jak, np.: znaki drogowe, słupki, lustra, bariery stałe i tymczasowe, farby, tabliczki, ekologiczne progi zwalniające wyrabiane z tworzywa pozyskanego z recyklingu, miękkie pachołki drogowe nienarażające na uszkodzenia przy najeżdżaniu, elastyczne ograniczniki skrajni i inne.

Lustra drogowe

W sprzedaży posiadamy lustra drogowe U-18, akrylowe oraz poliwęglanowe. Zapewniamy lustra o różnych rozmiarach i w dwóch różnych kształtach – okrągłym i prostokątnym. Lustra służą do poprawy bezpieczeństwa na drogach, skrzyżowaniach, parkingach, niebezpiecznych wyjazdach ze stref wewnętrznych i w innych miejscach, poprzez eliminację martwych punktów.

Oferowany asortyment posiada Aprobatę Techniczną.

Pachołki drogowe

Pachołki drogowe to produkty często spotykane na drogach czy miejscach publicznych. Służą do tymczasowego odgradzania niebezpiecznych miejsc lub informacji o przeszkodach mogących wpływać na bezpieczeństwo użytkowników dróg. Produkty charakteryzują się wysokimi walorami użytkowymi, nowoczesnymi materiałami, szeroką paletą dostępnych modeli.

Progi zwalniające

Sprzedajemy solidne progi zwalniające przeznaczone m.in. do spowalniania ruchu na drodze, zabezpieczania przejść dla pieszych oraz ochrony kabli, rur i węży prowadzonych np. przez ulicę lub chodnik. Proponujemy spowalniacze w wielu różnych formach i rozmiarach, malowane na jaskrawe kolory, w tym modele z elementami odblaskowymi.

Słupki automatyczne

Dostępne w naszej ofercie słupki automatyczne przeznaczone są do blokowania przejazdu na terenie stref z ograniczeniami w ruchu kołowym. Dzięki specjalnemu mechanizmowi chowają się po otrzymaniu sygnału z dedykowanej karty dostępu lub pilota zdalnego sterowania. Oprócz tego można je zaprogramować, aby samoczynnie otwierały się i zamykały o określonych porach dnia.

Słupki ogradzające-parkingowe

Produkujemy solidne i dobrze widoczne słupki ogradzające, w tym modele wyposażone jedne lub dwa rzędy oczek do mocowania łańcucha. Elementy te doskonale sprawdzają się m.in. przy wyznaczaniu granic parkowania oraz oddzielaniu od dróg chodników czy ścieżek rowerowych. Oferujemy zarówno bariery metalowe, jak i elastyczne, wykonane z tworzyw sztucznych.

Montaż i wsparcie

Do produktów oferujemy elementy montażowe (do znaków, progów zwalniających, separatorów oraz azyli), pozwalające na ich instalację zarówno w powszechnie występujących warunkach, jak i w tych niestandardowych. Poza sprzedażą, zajmujemy się również montażem. Nasz zespół techniczny umieszcza znaki drogowe, a także urządzenia BRD według specyfikacji klienta, w sposób najbardziej efektywny i nieblokujący ruchu. Nasza działalność obejmuje swoim zakresem:

 • montaż znaków drogowych,
 • montaż tablic na konstrukcjach rurowych, wysięgnikach i bramach,
 • specjalistyczny montaż konstrukcji bezpiecznych
 • montaż znaków aktywnych na wysięgnikach i bramach,
 • montaż systemów informacji miejskiej,
 • montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego,
 • demontaż oznakowania pionowego

Nasi specjaliści są dostępni do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 i zapewniają pomoc oraz odpowiedzi na wszystkie pytania związane z naszymi produktami. Nie ma dla nas pytań bez odpowiedzi, mamy fachowe zaplecze, a także wiedzę o prawie drogowym i naszych produktach.

Usługi

Realizujemy usługi z zakresu nie tylko montażu, ale też projektów organizacji ruchu, stałych i tymczasowych, i malowania oznakowania poziomego. Korzystamy ze wsparcia specjalistów oraz doświadczonych zespołów montażowych, wykorzystujących w swojej pracy technologie i urządzenia największej jakości, takie jak profesjonalne malowarki cenionej, amerykańskiej firmy Graco.

Jakość

Naszą rzetelność i profesjonalizm potwierdzają referencje wystawiane przez Zarządców Dróg i renomowane firmy wykonawcze z branży drogowej oraz zdobywane przez nas nagrody i wyróżnienia. Istotne jest dla nas zadowolenie klientów, którzy powierzają nam coraz to bardziej odpowiedzialne zadania do zrealizowania.

CELEM DZIAŁANIA FIRMY PZM WIMET JEST ZAPEWNIENIE BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO POPRZEZ DOSTARCZANIE ORAZ MONTAŻ WYSOKIEJ JAKOŚCI, CERTYFIKOWANYCH PRODUKTÓW.

Do zalet prac prowadzonych przez naszą firmę należą:

 • możliwość wykonania prac kompleksowych na jednym odcinku drogi:
  oznakowanie pionowe, poziome, montaż barier, montaż innych urządzeń bezpieczeństwa ruchu
 • wyposażenie ekip montażowych w specjalistyczne samochody i sprzęt, umożliwiający prowadzenie robót montażowych na drogach bez powodowania większych utrudnień w ruchu,
 • wysoka sprawność i szybkość montażu wynikająca z doświadczenia i wysokich kwalifikacji ekip montażowych,
 • posiadane przez brygadzistów i pracowników montażu liczne uprawnienia, w tym do kierowania ruchem podczas wykonywanych prac montażowych
 • terminowość prowadzonych robót zgodnie z ustalonym harmonogramem,
 • wysoka jakość i trwałość wbudowywanych materiałów,
 • właściwe zabezpieczenie prac poprzez stosowanie wysokiej jakości oznakowania tymczasowego oraz ochronnych ubrań roboczych pracowników.

 


Kolorowe drogi bezpieczeństwa: Wszechstronność i znaczenie farb drogowych 0
Kolorowe drogi bezpieczeństwa: Wszechstronność i znaczenie farb drogowych

Kolorowe drogi bezpieczeństwa: Wszechstronność i znaczenie farb drogowych

Farby drogowe pełnią kluczową rolę w kształtowaniu przestrzeni miejskich i drogowych, stanowiąc nie tylko element estetyczny, ale przede wszystkim zapewniając bezpieczeństwo i porządek. Dzięki zaawansowanym technologiom i innowacyjnym składom, farby drogowe oferowane w naszym sklepie internetowym odpowiadają na szerokie spektrum potrzeb użytkowników dróg, od kierowców po pieszych i rowerzystów.

czytaj całość »
Wesołych Świąt! 0
Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!

 

W magiczny czas Bożego Narodzenia życzymy Wam pełni radości, miłości i ciepła rodziny.

Niech te Święta przyniosą spokój i chwilę wytchnienia.

Nowy Rok niech będzie czasem spełnienia marzeń i nowych wyzwań.

Życzymy Wam uśmiechu każdego dnia i satysfakcji z osiągniętych sukcesów.

czytaj całość »
Wymienne lemiesze gumowe do pługów śnieżnych 0
Wymienne lemiesze gumowe do pługów śnieżnych

Lemiesze gumowe do pługów śnieżnych

W zimie często występują nasilone opady śniegu, które dają się mocno we znaki szczególnie kierowcom. Istotne jest, aby służby porządkowe odpowiedzialne za odśnieżanie były wyposażone w odpowiedni sprzęt. Do prac związanych z prawidłowym utrzymaniem dróg, chodników oraz placów używane są różnego rodzaju maszyny i pojazdy.

czytaj całość »
Jaki pojemnik na piasek i sól wybrać 0
Jaki pojemnik na piasek i sól wybrać

By zima nie zaskoczyła nas, jak co roku drogowców, warto się do niej odpowiednio przygotować. Trzeba pamiętać, że każdy właściciel nieruchomości odpowiedzialny jest za odśnieżanie chodnika przylegającego do jego posesji.

Samo odśnieżanie może jednak czasem nie wystarczyć, zwłaszcza jeśli pod pokrywą śnieżną powstała warstwa lodu. Najpopularniejszym sposobem “walki” ze śliskimi chodnikami czy podjazdami jest posypywanie ich solą i piaskiem.

By obie substancje zachowały swoje właściwości jak najdłużej, należy je odpowiednio przechowywać. W tym celu przydatne będą specjalne pojemniki na piasek i sól. Wybór dostępnych na rynku produktów przeznaczonych do tego celu jest bardzo szeroki. Różnią się one designem, pojemnością i materiałem wykonania.

czytaj całość »
Wypożyczalnia znaków drogowych - ile to kosztuje? 0
Wypożyczalnia znaków drogowych - ile to kosztuje?

Wypożyczalnia znaków drogowych - ile to kosztuje?

 

Zajęcie pasa drogowego w praktyce.

Wykonywanie robót drogowych często wiąże się z koniecznością zajęcia pasa drogowego w celu zapewnienia odpowiedniego bezpieczeństwa zarówno dla pracowników, jak i dla użytkowników drogi. W takich sytuacjach niezbędne jest zastosowanie czasowej organizacji ruchu oraz odpowiedniego oznakowania drogowego. Jeśli jesteś zainteresowany wypożyczeniem znaków drogowych, warto wiedzieć, że istnieją profesjonalne firmy, takie jak PZM Wimet, które oferują kompleksowe usługi w tym zakresie.

czytaj całość »
GENERACJE ZNAKÓW DROGOWYCH - zastosowanie i różnice 0
GENERACJE ZNAKÓW DROGOWYCH - zastosowanie i różnice

FOLIA ODBLASKOWA NA ZNAKACH DROGOWYCH

Znak drogowy B20 "STOP" i Znak drogowy D6 "Przejście dla pieszych" - wyższa generacja folii odblaskowej.

 

I, II i III Generacja folii odblaskowej na znakach drogowych - zastosowanie i różnice.  

Jakiego typu folie odblaskowe należy stosować w zależności od typu drogi?

Czym różni się folia odblaskowa typu I od typu II?

Jakie są wymagania odblaskowości znaków drogowych  zależnie od typu folii?

Zagadnienia na temat foli odblaskowej postaramy się objaśnić w niniejszym wpisie. 

 

czytaj całość »
PRZEJŚCIA DLA PIESZYCH - pierwszeństwo, przepisy, zmiany... 0
PRZEJŚCIA DLA PIESZYCH - pierwszeństwo, przepisy, zmiany...

PRZEJŚCIA DLA PIESZYCH - pierwszeństwo, przepisy, zmiany...  

 

Jak należy wyznaczyć przejście dla pieszych?

Kto ma pierwszeństwo na przejściu dla pieszych?

Kierowcy a  Piesi - co powinni wiedzieć o zmianach w przepisach?

Oznakowanie drogowe przejść dla pieszych znakami D-6.

Malowanie znaków poziomych P10 na przejściach dla pieszych - oznakowanie poziome przejść.  

Zmiany w przepisach dotyczących przejść dla pieszych wprowadzone 1 czerwca 2021 roku 

Obowiązki kierowców i pieszych na przejściach.

czytaj całość »
Polecane produkty
ŁAWKA ŻELIWNA MIEJSKA ŁAWKA ŻELIWNA MIEJSKA
Producent: auto
Cena:

1 089,17 zł

Cena netto: 885,50 zł

szt.
zobacz więcej
ŁAWKA ŻELIWNA WIEDEŃSKA ŁAWKA ŻELIWNA WIEDEŃSKA
Producent: auto
Cena:

1 174,04 zł

Cena netto: 954,50 zł

szt.
zobacz więcej
Ogrodzenie mobilne 2000 x 1000 mm Ogrodzenie mobilne 2000 x 1000 mm
Producent: 19
Cena:

251,84 zł

Cena netto: 204,75 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl