• Ponad 4000 znaków drogowych

  • Ekspresowa realizacja

  • Produkty certyfikowane

  • Montaż oznakowania

  • Kompleksowa obsługa poparta doświadczeniem

  • Profesjonalne doradztwo w doborze wyposażenia BRD

Usługi oznakowania tymczasowego i wdrażania stałych organizacji ruchu

Poza realizacją zamówień związanych oznakowaniem i urządzeniami, sklep wimetoznakowanie.pl zapewnia realizację usług z zakresu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, którymi są:

1. Projekty Organizacji Ruchu

2. Oznakowanie poziome

3. Usługi montażowe

 

1. Projekty Organizacji Ruchu

Zajmujemy się profesjonalnym wykonywaniem oraz wdrażaniem projektów stałej i czasowej organizacji ruchu. Współpracujemy z doświadczonymi projektantami oraz korzystamy z profesjonalnych urządzeń i oprogramowania, co zapewnia pełną sprawność naszej pracy. Jako specjaliści, każdy projekt realizujemy w pełni zgodnie ze wszystkimi bieżącymi, dawnymi i najświeższymi, wymaganiami stawianymi przez prawo.

Nasze projekty dzielą się na dwie grupy:

Docelowa organizacja ruchu

Wykonujemy oraz wdrażamy projekty docelowego oznakowania pionowego oraz poziomego cienkowarstwowego, grubowarstwowego (masa chemoutwardzalna) - gładkiego i strukturalnego. Również w ramach organizacji ruchu na drogach wewnętrznych i osiedlach mieszkaniowych

Tworzymy dokumentację dla wewnętrznych dróg osiedlowych, na którą nanosimy:

- miejsca postojowe

- parkingi dla osób niepełnosprawnych

- strefy wyłączone z ruchu

- ustalone pierwszeństwo przejazdu

- przejścia dla pieszych

- ciągi komunikacyjne

- wyspy do oznakowania drogi pożarowej

Wdrażane przez nas projekty organizacji ruchu na osiedlach służą nie tylko zwiększeniu bezpieczeństwa na drogach wewnętrznych. Poza spełnieniem wymagań prawnych, zwiększają znacznie komfort przemieszczania się i jego płynność, poprzez poprawienie drożności i jawne wskazanie niedozwolonych zachowań, które mogłyby wpłynąć negatywnie na przepustowość dróg - takich jak parkowanie w miejscach niedozwolonych.

Tymczasowa organizacja ruchu

W zakresie czasowej organizacji ruchu realizujemy:

- utrzymanie oznakowania zarówno pionowego jak również poziomego w stanie zapewniającym bezpieczeństwo użytkownikom drogi i zgodnym z dokumentacją projektową, która została zatwierdzona przez odpowiednie organy.

- terminowe dostawy oznakowania tymczasowego – wraz z montażem lub demontażem starego oznakowania.

- szybkie i trwałe zabezpieczenie robót wykonywanych w pasie drogowym.

- świadczenie usług na wszystkich kategoriach dróg (prywatne, gminne, powiatowe, wojewódzkie, krajowe, ekspresowe i autostrady)

Przez lata zdobyliśmy wiele doświadczenia, realizując najróżniejsze projekty. Udowodniliśmy, że wykonywana przez nas dokumentacja spełnia wymagania organów zarządzających ruchem drogowych i zapewniamy, że zawsze posiada wszelkie potrzebne zatwierdzenia i opinie wydane przez uprawnione do tego instytucje.

Nasze prace projektowe obejmują m.in.:

- planowanie tymczasowej organizacji ruchu

- zabezpieczenie obrębu placów budowy

- projekty zabezpieczenia awarii w pasie drogowym

- wszystkie wymagane uzgodnienia i zatwierdzenia dokumentacji

2. Oznakowanie Poziome

Malujemy drogi i parkingi przy użyciu naszych własnych, profesjonalnych malowarek drogowych cenionej amerykańskiej firmy Graco, obsługiwanych przez doświadczone zespoły montażowe. Profesjonalne wyposażenie i profesjonalna kadra to nasz przepis na jakość i szybką realizację pracy.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie poziomego oznakowania dróg i parkingów w zależności od potrzeb Klienta:

- cienkowarstwowymi farbami

- grubowarstwowymi farbami (masa chemoutwardzalna) - gładkimi i strukturalnymi

Oznakowanie cienkowarstwowe

Malujemy drogi i parkingi w technologii oznakowania cienkowarstwowego, przy użyciu jednoskładnikowych farb akrylowych rozpuszczalnikowych. To najbardziej popularna i powszechna technologia w naszym kraju.  Położona warstwa farby szybko wysycha wskutek odparowania zawartych w niej rozpuszczalników. Szybkość gotowości do oddania do użytku od nałożenia oznakowania jest jedną z jego głównych zalet.

Aby uzyskać efekt odblaskowy, powłokę farby posypuje się specjalnym granulatem szklanym, tzw. mikrokulą. Zajmujemy się również odnawianiem malowania wykonanego tą technologią. Oznakowanie cienkowarstwowe jest dobrym rozwiązaniem do zastosowania nie tylko na jezdni, ale też na placach manewrowych, obszarach komunalnych, parkingach i innych drogach.

Oznakowanie grubowarstwowe

Oznakowanie grubowarstwowe wykonuje się materiałami dającymi możliwość nakładania zdecydowanie grubszej powłoki. W porównaniu do technologii cienkowarstwowej wyróżnia je zdecydowanie dłuższa trwałość oraz lepsza widoczność, zwłaszcza w trudnych warunkach atmosferycznych - deszcz, mgła, itp. Oznakowanie chemoutwardzalne może być wykonywane z mas chemoutwardzalnych dwu lub trójskładnikowych. Wyróżnia je długa trwałość powłoki przy utrzymaniu wymaganych parametrów. Malowanie dróg i parkingów w tej technologii stosowane jest w miejscach o szczególnym natężeniu ruchu i tam, gdzie oczekiwany okres trwałości jest największy – na przejściach dla pieszych, liniach bezwzględnego i warunkowego zatrzymania, przy malowaniu strzałek kierunkowych, itp.

Przy realizacji każdej usługi upewniamy się, by była jak najlepsza. Nie tylko gwarantujemy odpowiedni efekt odblaskowy, wyrazistość koloru oraz trwałość, które zapewniają wyrazistą widoczność bez względu na porę dnia, warunki atmosferyczne i czas od nałożenia oznakowania, ale bierzemy pod uwagę płynność ruchu. Pracujemy tak, by nie wprowadzać utrudnień, jednak ich intensywność zawsze jest zależna od wymagań klienta

3. Usługi Montażowe

Prowadzimy kompleksowy montaż znaków drogowych, w tym elementów oznakowania pionowego, urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i systemów informacji miejskiej.

Nasze wykwalifikowane ekipy wyposażone są w specjalistyczny sprzęt, który umożliwia prowadzenie robót w sposób profesjonalny i bezawaryjny. Swoim działaniem nie powodujemy utrudnień uczestnikom ruchu drogowego. Oferujemy projektowanie, dostawę i montaż znaków drogowych I, II i III generacji, oraz kompleksowe wdrażanie Miejskich Systemów Informacji według sugestii klienta. Posiadamy na magazynie ponad 10 tysięcy typowych znaków drogowych. Wszystkie spełniają wszelkie warunki techniczne dla znaków i sygnałów drogowych określone przepisami. Skupiamy się na bezpieczeństwie wszystkich uczestników ruchu drogowego. Montujemy oznakowanie stałe, tymczasowe, pionowe i poziome oraz urządzenia BRD.

W naszej ofercie znajdują się również bariery drogowe oraz różnego rodzaju bariery wygrodzeniowe

Posiadamy magazyn elementów składowych barier energochłonnych. Produkujemy wszelkiego typu bariery  według standardowych wzorów jak również specjale, przygotowane na bazie dokumentacji i potrzeb klienta. Dzięki doświadczonym brygadom i wykwalifikowanej kadrze inżynierskiej oferujemy profesjonalny montaż i fachowe doradztwo

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl